header
header
با بردن نشانگر موس بر روی حدیث آن را از حرکت بازدارید

امام رضا (ع) فرمودند :
مردی که سه سال از عمرش باقی مانده صله رحم میکند خدا عمرش را سی سال قرار میدهد و خدا هر چه بخواهد همان می شود .


امام علی(ع) فرمودند :
گریه نگردن از سختی دل است . سختی دل از گناه زیاد است . گناه زیاد از آرزوهای زیاد است . آرزوهای زیاد از فراموشی مرگ است . فراموشی مرگ از محبت به مال دنیاست . محبت به مال دنیا سرآغاز همه خطاهاست.


امام علی(ع) فرمودند :
گریه نگردن از سختی دل است . سختی دل از گناه زیاد است . گناه زیاد از آرزوهای زیاد است . آرزوهای زیاد از فراموشی مرگ است . فراموشی مرگ از محبت به مال دنیاست . محبت به مال دنیا سرآغاز همه خطاهاست.


امام موسی کاظم علیه السلام :
مومن همانند دو کفه ترازو است.هرگاه به ایمانش افزوده گردد به بلایش نیز افزوده می گردد.


امام صادق (ع) فرمودند :
کسی که بر احدی ستمی کند خداوند کسی را بر می انگیزد که همانند همان ستم را بر او یا فرزندان او یا نسل بعد از او روا دارد.


پيامبر خدا صلى الله عليه و آله و سلّم :

هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود.

 بخش انجمن متخصصان 

یکشنبه 21 آذر سال 1395

sh369
کاربر جدید
تاریخ عضویت: پنجشنبه 4 شهریور سال 1395
تخصص:
محل سکونت:
نوشته ها: 64

  

چند تکنیک برای داشتن یک سایت حرفه ای:

برای داشتن یک وب سایت حرفه ای شما مستلزم رعایت مواردی هستید که به رعایت هرچه بیشتر اصول طراحی و برنامه نویسی بپردازد. اما در کنار تمامی این موارد لازم است نکاتی را نیز رعایت کنید:

1.محتوای خوب تولید کنید:

در طراحی وب سایت حرفه ای باید دقت داشت که به محتوا باید توجه ویژه ای شود زیرا یکی از منابع سایت محتوای آن است. هرچه این مورد توجه بیشتری شود وب سایت چه از نظر موتورهای جست و جو و چه از نظر بازدید کنندگان پر بار تر می شود

2. استفاده از عکس های مرتبط:

عکس ها نیز در خوانایی یک سایت تاثیر زیادی دارد از عکس هایی با فرمت مناسب با وب و همچنین با property ALT را با کلمات مناسب هر مطلب پر کنید. شرکت طراحی سایت

 

3.تخمین تمامی درخواست های مشتریان:

وب سایت هایی که از به صورت حرفه ای طراحی شده اند تمامی نیازهای یک کاربر را در نظر می گیرند به طوری که هر عملی که کاربر در نظر داشته باشد انجام دهد برنامه نویس و طراح وب آن را پیش بینی کرده است.

4.استفاده به جا رنگ ها در طراحی سایت:

در زمان طراحی سایت استفاده از تم و رنگ بسیار مهم و اساسی است زیرا کاربر قبل از هر کاری رنگ و تم را می بیند.

5.کد نویسی صحیح:

در نحوه کد نویسی باید نهایت دقت را داشت زیرا نحوه استفاده از کدها صرف نظر از دلایل دیگر سرعت کامپایل برنامه را تاحد زیادی کاهش می دهد و این موضوع در وب سایت هایی که به صورت حرفه ای طراحی شده اند به خوبی اصلاح شده اند.

6.استفاده از تکنولوژی های جدید:

اگر در طراحی و یا در برنامه نویسی از تکنولوژی های جدید و به روزی که در زمینه طراحی وب سایت و یا برنامه نویسی سایت موجود هستند استفاده شود سایت ظاهری حرفه ای به خود می گیرد.

7. اعمال امنیت بر سایت:

یک وب سایت حرفه ای تمامی راه هایی که ممکن است حکرها برای نفوذ به وب سایت بیابند را شناسایی نموده و راهی برای جلوگیری پیدا می کنند.

طراحی وب سایت

شرکت طراحی سایت

دوشنبه 25 تیر سال 1397
188.166.37.62

fns4565
کاربر جدید
تاریخ عضویت: یکشنبه 13 دی سال 1394
تخصص:
محل سکونت:
نوشته ها: 38

  بالای صفحهفیلم آموزش سئو سایت نیوسئو

فیلم آموزش سئو در سایت نیوسئو توسط آقای امیر قمصری، مدرس و مشاور برتر راه اندازی و توسعه کسب و کار اینترنتی  برای شما دوستان عزیز ارائه میشود. سایت شما با قرار گرفتن در رتبه های اول گوگل با افزایش بیش از 50 برابری فروش مواجه خواهد شد که شاید باورکردنی نباشد اما کسانی که تجربه کرده اند می دانند قدرت سئو سایت حتی از این هم بیشتر است.
در فیلم آموزش سئو، به صورت درس به درس آموزش هایی شامل تمام تکنیک ها و نکات مهم سئو از سطح مقدماتی تا پیشرفته برای کلیه علاقه مندان و کارشناسان سئو و همچنین جهت آشنایی مدیران سایت ها و مجموعه ها با این علم ارزشمند به ساده ترین حالت ممکن ارائه شده است.

سئو یا بهینه سازی وب سایت ها، برای موتورهای جست و جوگر، علمی است که امروزه بسیاری از وب سایت ها در ایران و در سراسر دنیا از آن به جهت بهبود کسب و کار اینترنتی خود استفاده میکنند. بسیاری از دوستانی که در کنار ما فعالیت کردند یا از سئو برای توسعه کسب و کار اینترنتی خودشون استفاده کردند، به افزایش درآمدی در حدود پنجاه و یا حتی صد برابر رسیده اند. امیر قمصری به شما دوستان عزیز هم قول میدهد اگر مطالب سئو را در فیلم های آموزش سئو سایت نیوسئو به خوبی یاد بگیرید و آن را اعمال کنید قطعا شما هم میتوانید این اتفاقات بزرگ و البته شگفت انگیز را برای خودتان رقم بزنید.

بنده عموما در فیلم های آموزشی سئو، در بعضی از قسمت ها مکث می کنم، مکث های من و یا حتی تکرار عبارت های مختلف، در بحث های مختلف آموزشی دلیل دارد، من زمانی مکث می کنم و یا زمانی یک عبارت را چندین بار تکرار می کنم که می خواهم دقت شما عزیزان را به سمت آن نکته مهم جلب کنم. چرا؟ عموما در زمان آموزش نکاتی به ذهن من میرسد که قبلا بارها و بارها در کلاس های خصوصی و یا کارگاه های آموزشی که در خدمت دوستان شما بودم، دوستانتون از بنده سوال کردند و در واقع این موارد مهم ترین موارد هر فایل صوتی و یا ویدئویی محسوب میشود. پس لطفا به این مساله دقت کنید و آن موارد مهم را پیشنهاد می کنم یادداشت کنید.

اما از طرف دیگه ای در زمانی که فیلم های آموزش سئو را مشاهده می کنید، باید دقت داشته باشید که در واقع باید تمام قسمت های آموزشی سئو را باید به صورت کامل یاد بگیرید و حتما از آن به صورت کامل و نکته به نکته استفاده کنید . اما بحث بسیار، بسیار، بسیار مهمی که در استفاده از دوره های آموزش سئو سایت نیوسئو مطرح است: همانطوری که مطلع هستید الگوریتم ها و یا فاکتورهای گوگل هر ماه و یا حتی در طی هر ماه چندین بار تغییراتی را اعمال می کند، پس باید بصورت مستمر به قسمت های مختلف سایت نیوسئو مراجعه کنید و از نکات جدیدی که در حال بروزرسانی است استفاده کنید. حتی ممکن است در برهه ای از زمان، براساس تغییرات الگوریتم گوگل امیر قمصری مجبور شود یک سری از فایل ها را تغییر دهد.

باز هم جا دارد نکته ای را خدمت شما دوستان عزیز تذکر دهم! من به شما قول میدهم اگر همه موارد سئو را در سری فیلم های آموزش سئو نیوسئو یاد بگیرید و به دقت آنها را پیاده سازی کنید بهبود کسب و کار اینترنتی شما و افزایش درآمد شما در حد پنجاه برابر چیزی دور از دسترس نیست. شما اگر کارشناس سئو هستید و یا اگر می خواهید تبدیل به کارشناس سئو بشوید و یا اگر مدیر یک وب سایت هستید، طبیعتا نیاز داریداین فیلم آموزش سئو را بارها به دقت ببینید.

همین امروز ما با افراد بزرگی در بحث کسب و کار اینترنتی داریم فعالیت می کنیم و درآمدهای آن ها را از 10 تا 100 برابر افزایش دادیم. این مساله شدنی است، فقط به شرط این که شما زمانی را برای این مساله در نظر بگیرید و بدانید رسیدن به یک اتفاق بسیار خوب و بزرگ کمی زمان بر است و باید کمی به خودتان سختی بدهید. اما اگر بدانید یک سال بعد چه اتفاقات عجیب و شگفت انگیزی انتظار شمارا می کشند، لحظه ای درنگ نمی کنید و از همین الان آموزش دیدن و پیاده سازی صحیح آنها در وب سایت خود را شروع می کنید.

نیوسئو – برترین سایت آموزش سئو ایران
دوشنبه 2 مهر سال 1397
5.200.230.21

ghorbanpour
کاربر جدید
تاریخ عضویت: دوشنبه 2 مهر سال 1397
تخصص:
محل سکونت:
نوشته ها: 1

  بالای صفحهآقای قمصری از فیلم های آموزشی شما استفاده می کنیم.

 

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

امضاء کاربر: خرید آرد
شنبه 10 آذر سال 1397
67.220.189.144

hasanem
کاربر جدید
تاریخ عضویت: سه شنبه 6 آذر سال 1397
تخصص:
محل سکونت:
نوشته ها: 5

  بالای صفحهاز شما بابت فیلم های با کیفیت و خوبی درباره مفاهیم سئو ارائه دادید تشکر میکنم. اگر ممکنه آموزش های طراحی سایت هم تولید کنید.

طراحی وب سایت پزشکی
این مطلب را برای دیگران هم به اشتراک بگذارید :


 فعاليت هاي در حال انجام در انجمن متخصصان 

 کاربران حاضر در سایت: 1 (تعداد 170 عضو و 6 مهمان)
   آمار و ارقام سایت انجمن متخصصان
تعداد موضوع ها : 323  مورد
تعداد نوشته ها : 373  مورد
تعداد مقالات :  309    مورد
تعداد اخبار :  211      مورد  
تعداد کاربران :  170    نفر   
تعداد کل بازدیدها : 414833  بار
تعداد کاربران آنلاین : 7   نفر  
به جدید ترین عضو انجمن, hashimato خوش آمد میگوییم.


منوی اصلیورود به سایت

کد :          
کد امنیتی :
 
 


لینک های جدید


تقویم سالآخرین محصولات فروشگاهآمار سایت

 
تاریخ امروز:
پنجشنبه 22 آذر سال 1397
تعداد موضوع ها : 323  مورد
تعداد نوشته ها : 373  مورد
تعداد مطالب  : 115  مورد
تعداد مقالات :  309    مورد
تعداد اخبار :  211      مورد
تعداد نظرات اخبار :  5  مورد
تعداد نظرات مقالات :  2  مورد
تعداد نظرات مطالب :  14  مورد
تعداد کاربران :  170    نفر
تعداد کاربران آنلاین : 7 نفر

   تبلیغات و لوگوی دوستان


سایت علمی تخصصی زونکن سايت ستاره زرين


این صفحه را به اشتراک بگذارید :